Gmajnic Anze

Gmajnič Anže

1999, Dečno selo

Leto vpisa: 2010

Zračna pištola, MK pištola 25/50m

373/552/460/503

1.mesto v kad. ligi

4x nastopil za reprezentanco

Gmajnic Urska

Gmajnič Urška

2000, Dečno selo

Leto vpisa: 2010

Zračna pištola, MK pištola 25/50m

365/439

Državna prvakinja 2015

5x nastopila za reprezentanco

Erban Tjasa

Tjaša Erban

2000, Zgornji Obrež

Leto vpisa: 2012

Zračna pištola

333

1.mesto DP 2015 ekipno

Erban Teja

Teja Erban

2000, Zgornji Obrež

Leto vpisa: 2012

Zračna pištola

354

3.mesto DP 2016

Zilic Nasiha

Nasiha Žilić

2003, Brežice

Leto vpisa: 2015

Zračna pištola

350

1x 3.mesto drž. kad. liga

Stukel Andreja

Andreja Štukel

1983, Sobenja vas

Leto vpisa: 2015

Zračna pištola

352

6.mesto 2. DL

Stampek Bozidar

Božidar Štampek

1970, Brežice

Leto vpisa: 2014

Zračna in MK pištola

564/375

3.mesto na DP ekipno

Srpcic Pia

Pia Srpčič

2002, Brežice

Leto vpisa: 2015

Zračna pištola

358

1x 1.mesto drž. kad. liga

Ferencak Robert

Robert Ferenčak

1976, Sela prid Dobovi

Leto vpisa: 1988

Zračna in MK pištola

568/375/516

1x posamično, 2x ekipno 1.mesto DP

2x v reprezentanci

Mednarodni sodnik

Secen Tadej

Tadej Sečen

1989, Brežice

Leto vpisa: 2001

Zračna in MK pištola

561/377/529

12x posamičen/ekipni 1.mesto DP

7x posamičen/ekipni DR

4x v reprezentanci

Scuri Sara

Sara Ščuri

2003, Brezina

Leto vpisa: 2015

Zračna pištola

354

1x 1.mesto drž. kad. liga

Rus Tim1

Tim Rus

1999, Globoko

Leto vpisa: 2009

Zračna in MK puška

597,0/398,2/603,7/1083

Pionir leta 2013

Rus Marusa

Maruša Rus

2001, Globoko

Leto vpisa: 2010

Zračna in MK puška

391,9/182/245/238

2x 2.mesto DP

Racecic Kevin

Kevin Račečič

2001, Dolenje Skopice

Leto vpisa: 2013

Zračna pištola

350

2x 4.mesto DL

Rozman David

David Rožman

1997, Artiče

Leto vpisa: 2009

Zračna in MK pištola

563/374/548

3x 1.mesto drž kad./mlad. liga

2x državni rekord

13x v reprezentanci

Racecic Elena

Elena Račečič

2002, Dolenje Skopice

Leto vpisa: 2013

Zračna pištola

363

2.mesto DP 2016

Psenicnik Marko

Marko Pšeničnik

1990, Piršenbreg

Leto vpisa: 2005

Zračna in MK pištola

552/372/525

9x 1.mesto ekipno na DP

5x ekipni drž. prvak

Pesec Gabrijela

Gabrijela Pešec

1976, Vinji vrh/Dunaj

Leto vpisa: 2004

Zračna in MK pištola

369/524

1.mesto drž. kad. liga 2006

1x drž. rekord

11x v reprezentanci